• B1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Boonstra, Eveline Rianne
    Graaf, Hester de
    Kuipers, Amarens
    Schaaf, Idwer van der
    Toren, Bauke
    Toren, Pieter
    Vries, Ruben de
    Vroom, Roan
    Weijer, SanderHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    CSL B1 - Drachten/Van der Wiel B19 mrt.12 - 12
    Heerenveen B1 - CSL B116 mrt.17 - 14
    CSL B1 - Hoogkerk/Nic. B123 mrt.14 - 21
    ASVD B1 - CSL B130 mrt.11 - 14
  • Poulestanden CSL B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Heerenveen B11293021
    2Hoogkerk/Nic. B11283119
    3Drachten/Van der Wiel B11282218
    4CSL B11262414
    5SIOS/Jumbo Wolvega B1122195
    6ASVD B11220104
    7DOS '46 B21211103
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    woensdag 18.00 - 19.00
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag stond de wedstrijd NQL B1 tegen CSL B1 op het programma. Een wedstrijd waar wij als B1 erg naar uit keken omdat we erg aan elkaar gewaagd zijn en dat zijn natuurlijk de leukste wedstrijden! Met 3 auto’s vertrokken we naar Rinsumageest. Hier aangekomen hebben we ons rustig omgekleed en [...]

    573 keer gezien

    Read more