• B1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Boonstra, Eveline Rianne
    Graaf, Hester de
    Kuipers, Amarens
    Schaaf, Idwer van der
    Toren, Bauke
    Vries, Ruben de
    Vroom, Roan
    Weijer, SanderHoofd coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    23 mrt.16:15CSL B1 - Hoogkerk/Nic. B1
    30 mrt.13:00ASVD B1 - CSL B1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    CSL B1 - Heerenveen B112 jan.13 - 13
    Hoogkerk/Nic. B1 - CSL B119 jan.11 - 10
    CSL B1 - ASVD B126 jan.17 - 10
    CSL B1 - SIOS/Jumbo Wolvega B12 feb.19 - 10
    DOS '46 B2 - CSL B19 feb.11 - 13
    CSL B1 - Drachten/Van der Wiel B19 mrt.12 - 12
    Heerenveen B1 - CSL B116 mrt.17 - 14
  • Poulestanden CSL B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Drachten/Van der Wiel B11182118
    2Heerenveen B11073017
    3Hoogkerk/Nic. B11063115
    4CSL B11052312
    5SIOS/Jumbo Wolvega B1112185
    6ASVD B1102084
    7DOS '46 B2100191
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    woensdag 18.00 - 19.00
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag stond de wedstrijd NQL B1 tegen CSL B1 op het programma. Een wedstrijd waar wij als B1 erg naar uit keken omdat we erg aan elkaar gewaagd zijn en dat zijn natuurlijk de leukste wedstrijden! Met 3 auto’s vertrokken we naar Rinsumageest. Hier aangekomen hebben we ons rustig omgekleed en [...]

    503 keer gezien

    Read more