• D1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdHoofd coach
    Boonstra, Ynze Detmer
    Haijma, Rikst
    Holwerda, Wessel
    Kuipers, Duco
    Luinstra-vd Hoef, Nynke van derHoofd coach
    Osinga, Hannah
    Sinnema, Esmeé
    Struiksma, Erwin
    Swart, Mirthe
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    CSL D1 - Juventa D12 feb.11 - 8
    ASVD D1 - CSL D19 feb.4 - 12
    LDODK/Rinsma Modeplein D1 - CSL D12 mrt.8 - 7
    CSL D1 - Amicitia D19 mrt.8 - 7
    Apeldoorn D1 - CSL D116 mrt.9 - 8
    CSL D1 - Devinco D123 mrt.11 - 11
    Heerenveen D1 - CSL D130 mrt.7 - 3
  • Poulestanden CSL D1 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein D114140028
    2Heerenveen D114111223
    3CSL D11482418
    4Apeldoorn D11461713
    5Juventa D11452712
    6Devinco D11443711
    7Amicitia D11420124
    8ASVD D11411123
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Maandag 17.00 - 18.00
    Woensdag 16.00 - 17.00
  • Wedstrijdverslagen

    Wat een spannende wedstrijd. We hadden gedacht dat we heel veel druk zouden krijgen, maar niet zoveel dat we toen kregen. Dat pakte we goed op. Het duur de niet lang tot we met 0-5 achter kwamen.Dat bleef best lang zo, uiteindelijk scoorden wij, het stond 1-6 met rust. Na rust ging het beter dan de [...]

    179 keer gezien

    Read more

    Het was een spannende wedstrijd. Jammer genoeg waren Rikst en Hylke er niet. We stonden 3-0 achter. We kwamen gelijk het stond toen 3-3. Helaas was het met rust 5-3. We kwamen terug naar 5-4, maar de Wâlden pakte het snel weer op toen stond het 9-4. We wisten dat we beter konden en lieten dat ook [...]

    425 keer gezien

    Read more

    Wedstrijdverslag 21 mei 2016 Harich D1 - CSL D1

    Vandaag konden we kampioen worden in de 1e klasse maar dan moesten we wel winnen van Harich D1. Na een lange autorit kwamen we aan op het sportveld van Harich. Nog even inschieten en toen begon de kampioenwedstrijd. We kwamen al snel met 0-7 voor daarna werd de 1e door Harich gemaakt. Na een goede [...]

    637 keer gezien

    Read more

    We hadden voor deze wedstrijd al twee oefenwedstrijden gespeeld in de zaal tegen Spannum en Harkema. Deze hebben wij beide gewonnen. Zaterdag 14 november hadden wij, de D1, onze eerste thuis wedstrijd van deze competitie in de zaal. We moesten spelen tegen 't Fean.  Best spannend want het [...]

    556 keer gezien

    Read more