• E1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Ipenburg, Silke vanAssistent coach
    Koehoorn, PieterHoofd coach
    Kolthof, Tygho
    Weijer, Dylan

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    CSL E1 - SCO/Motip Dupli E226 mrt.27 - 3 (7 - 2)
    LDODK/Rinsma Modeplein E1 - CSL E12 apr.13 - 4 (4 - 5)
  • Poulestanden CSL E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein E110100020
    2Heerenveen E11090118
    3De Wâlden E11170414
    4CSL E11050510
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2114078
    6Drachten/Van der Wiel E11110102
    7SCO/Motip Dupli E290090
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    Woensdag 17.00 - 18.00
    Donderdag 17.00 - 18.00