• Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    20 apr.10:00CSL F2 - Leeuwarden F1Afgeschermd
    20 apr.10:00CSL F1 - DTL F1Afgeschermd
    20 apr.10:00CSL D1 - Flamingo's D1H. (Hylke) Luinstra
    20 apr.10:00CSL C1 - Heerenveen C1E. (Erik) Hoekstra
    20 apr.10:00De Wâlden E1 - CSL E1H (Harm) Groothof
    20 apr.11:00CSL E2 - Mid-Fryslân/ReduRisk E1L. (Luca) Pluister
    20 apr.12:00CSL C2 - Invicta/Frigro C1J. (Joyce) Weijer
    20 apr.12:30Flamingo's 3 - CSL 4H. (Harro) Schuuring
    20 apr.12:35Mid-Fryslân/ReduRisk A1 - CSL A2H. (Harold) Sikkema
    20 apr.13:30DOS '46/VDK Groep A1 - CSL A1J A (Johan) Schaafsma
    20 apr.14:00CSL B1 - De Wâlden B1J (Jakob) van der Meulen
    20 apr.14:10Ritola 2 - CSL 2F (Ferencz) Deli
    20 apr.14:30Wêz Handich/DOW/TFS 3 - CSL 3A R (Bert) Dalmolen
    20 apr.15:30Ritola 1 - CSL 1R (Roelof) de Vries
    11 mei10:00CSL E2 - Drachten/Van der Wiel E1A. (Andries) Hettinga
    11 mei10:00CSL D1 - DTL D1A.I. (Annemarijn) Nijenhuis
    11 mei10:00Deinum F1 - CSL F2J.J. (Jouke Jan) Kuipers
    11 mei11:00CSL E1 - It Fean/Boelenslaan E2L. (Luca) Pluister
    11 mei11:05Drachten/Van der Wiel A1 - CSL A2
    11 mei11:15AVO A1 - CSL A1R. (Renzo) Turk
    11 mei12:30CSL C1 - Sparta (Zw) C1
    11 mei12:30Drachten/Van der Wiel 3 - CSL 2R (Roelof) van der Broek
    11 mei13:30CSL 4 - Mid-Fryslân/ReduRisk 4
    11 mei13:50Sparta (Zw) 3 - CSL 3R (Rein) de Leeuw
    11 mei14:00De Granaet B1 - CSL B1E. (Elena) van der Heide
    11 mei15:30Flamingo's 1 - CSL 1A. (Agnes) de Boer
    16 mei18:30OKO/BIES C1 - CSL C2
    23 mei20:00CSL 3 - Sparta (Zw) 3
    25 mei09:00WIK '34 F1 - CSL F1Afgeschermd
    25 mei09:30CSL F2 - Deinum F1S.M. (Sara) Osinga
    25 mei10:00Drachten/Van der Wiel E1 - CSL E2
    25 mei10:00It Fean/Boelenslaan E2 - CSL E1
    25 mei10:00DTL D1 - CSL D1J. (Jacob) Posthumus
    25 mei10:30Sparta (Zw) C1 - CSL C1
    25 mei11:00CSL C2 - OKO/BIES C1J. (Joyce) Weijer
    25 mei11:00CSL A1 - AVO A1
    25 mei12:30CSL A2 - Drachten/Van der Wiel A1
    25 mei13:00CSL B1 - De Granaet B1R. (Redmer) Swart
    25 mei15:00Mid-Fryslân/ReduRisk 4 - CSL 4
    25 mei16:00CSL 2 - Drachten/Van der Wiel 3
    25 mei17:30CSL 1 - Flamingo's 1
    29 mei18:00CSL F1 - WIK '34 F1I.M. (Idwer) Lagerweij
    1 jun.10:00CSL F2 - Invicta F1Afgeschermd
    1 jun.10:00CSL E2 - Wêz Warber en Fluch E1R. (Rikst) Haijma
    1 jun.10:00CSL C1 - Weststellingwerf C1
    1 jun.10:00Harkema E1 - CSL E1A (Anton) van Doorn
    1 jun.11:00CSL F1 - De Granaet F1I.M. (Idwer) Lagerweij
    1 jun.11:00CSL D1 - MN en W D1E. (Erwin) Struiksma
    1 jun.12:00CSL C2 - DTL C1J. (Joyce) Weijer
    1 jun.13:50OKO/BIES A1 - CSL A2
    1 jun.14:00CSL B1 - DTS (S)/Harkema B1C.J. (Joel) Knuijver
    1 jun.14:00LDODK/Rinsma Modeplein A1 - CSL A1
    1 jun.14:10KVW '22 2 - CSL 2
    1 jun.16:20Quick '21/Vlug & Vaardig (G) 3 - CSL 4
    1 jun.16:30ASVD 3 - CSL 3
    1 jun.18:00Nic. 1 - CSL 1
    8 jun.10:00CSL E1 - De Wâlden E1R. (Redmer) Swart
    8 jun.10:00CSL A2 - Mid-Fryslân/ReduRisk A1
    8 jun.10:00DTL F1 - CSL F1R. (Rixt) Sijens
    8 jun.10:00Leeuwarden F1 - CSL F2
    8 jun.10:00Mid-Fryslân/ReduRisk E1 - CSL E2
    8 jun.10:30Flamingo's D1 - CSL D1B (Berber) Stellema
    8 jun.11:00De Wâlden B1 - CSL B1T. (Twan) van Straaten
    8 jun.11:30CSL A1 - DOS '46/VDK Groep A1
    8 jun.12:10Heerenveen C1 - CSL C1
    8 jun.13:00CSL 4 - Flamingo's 3
    8 jun.13:00Invicta/Frigro C1 - CSL C2S. (Sanne) van der Meulen
    8 jun.14:30CSL 3 - Wêz Handich/DOW/TFS 3
    8 jun.16:00CSL 2 - Ritola 2
    8 jun.17:30CSL 1 - Ritola 1